O nas
 

Wojciech Gąsienica-Fronek

Przewodnik Tatrzański, leśnik, speleolog, instruktor narciarstwa, absolwent  Technikum Budownictwa Regionalnego w Zakopanem oraz Wydziału Leśnego na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jako rodowity Podhalanin od dzieciństwa wychowywałem się pośród bogactwa natury i kultury Podhala i Tatr . Poprzez wycieczki turystyczne, skialpinizm, wspinaczkę aż po eksploracje jaskiń Tatrzańskich nabyłem niezbędne doświadczenie górskie które poparłem rzetelna wiedzą zdobytą podczas studiów przyrodniczych. Teraz idąc za słowami góralskiej nuty : „Nie bede zbojnikiym bede przewodnikiym, bede wodziył paniy Luptowskim chodnikiym”

Chciałby zaprosić państwa na wycieczki w Tatry, oraz okalające je inne pasma górskie jak również do poznawania bogatej kultury i historii Podhala ,Spisza, Orawy i Liptowa
 

Łukasz Zubek

Przewodnik tatrzański klasy II, instruktor narciarstwa zjazdowego, speleolog, ratownik TOPR. Absolwent Technikum Budownictwa Regionelnego w Zakopanem oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w specjalizacji Ekoenergetyka. Od najmłodszych lat bardzo mocno związany z górami. Przewodnik tatrzański klasy III od 2014 roku, natomiast uprawnienia klasy II uzyskałem początkiem 2018 roku. Miłośnik i pasjonat skialpinizmu, narciarstwa oraz jaskiń tatrzańskich. Zapraszam na wycieczki w Tatry Polskie i Słowackie zimą i latem. Ponadto zapraszam na wycieczki pozaszlakowe. Z przyjemnością pokaże Wam zakmrki Tatr nie dostępne znakowanymi szlakmi takie jak: Mnich, Mięguszowieckie Szczyty, Cubryna czy Grań Żabiego. Ze mną dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na serio i z przymróżeniem oka.
Zbyszek Chyc Mulik Bizon

Urodziłem się w 1986 roku w Zakopanem. Moją pasją są góry,folklor i muzyka skalnego Podhala. Jestem Przewodnikiem Tatrzańskim i od 2007 roku ratownikiem TOPR. Od najmłodszych lat gram w kapeli góralskiej. Zapraszam do zwiedzenia najpiękniejszych zakątków Tatr.